Düzce Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Faruk Özlü, seçim zaferini kutlayan vatandaşlara teşekkür etti ve bütün Düzcelilere hizmet etmek görevi olduğunu vurguladı. Ayrımcılık yapmadıklarını ve bundan sonra da yapmayacaklarını belirten Özlü, sevinçli bir kutlama toplantısı düzenledi.
Ödemiş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ödemiş Bürosu ve Ödemiş Asayiş-Terörle Mücadele Bürosu ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında takibe alınan şüpheli bir otomobil durduruldu. CEPHANELİK …